Al 15 jaar maken zanger Lennaert Maes en de broers Andrei en Kriss Bonski muziek voor iedereen die Nederlands leert. Tijd voor een feestje! In deze voorstelling hoor je hun bekendste liedjes voor het NT2-publiek, maar ook verrassende covers – en wie weet wordt er zelfs gedanst!
Lennaert & de Bonskis zijn een begrip in de NT2-wereld. Ze speelden niet alleen in Belgische theaters, maar ook in Spanje, Portugal, Frankrijk, Duitsland, Zwitserland, Tsjechië, Slowakije en Indonesië. In deze jubileumvoorstelling vieren ze het Nederlands op hun eigen, vrolijke en humoristische manier. Dit keer met multi-instrumentalist Timor Janski erbij, voor nog meer muziekplezier!
UiTPAS
Gebruik je UiTPAS-kaart! Als je recht hebt op een kansentarief dan kan je naar de voorstelling gaan aan een goedkopere prijs!

Meer info over UiTPAS via www.machelen.be/uitpas-noordrand.
Praktische informatie
Wanneer
- di 28 april 2026 van 14 tot 15.15 uur
